C.V. Raman College of Engineering – I Miejsce w Światowym konkursie kompetencji w Kazaniu (Rosja)W dniach 27-8.08.2019r., Aswatha Narayana Sanagavarapu student C.V. Raman College of Engineering w Bhubaneswar w Indiach wygrał złoty medal w konkursie World Skill Competence” w KAZANIU (Rosja).
Wygrał on rywalizacje z ponad 1.300 studentami biorącymi udział w konkursie, gdzie w oficjalnym zakończeniu na stadionie w dniu 27.08.2019. brało udział 35.000 gości.
Jest to pierwsze tak wysokie wyróżnienie przyznane dla studentów z Indii - od 2007 roku – tj. od roku gdzie po raz pierwszy Indie jako kraj wystartowały w światowym konkursie kompetencji. W sumie reprezentowanych było 44 zawodów / specjalności a złoty medal przypadł studentowi kierunku inżynierii w C.V. Raman College of Engineering.

Wydarzenie to potwierdza poziom i jakość kształcenia w uczelni będącej Partnerem handlowym firmy Mechatronika, gdzie w kwietniu 2019 mieliśmy okazję prowadzić 2-tygodniowe szkolenie profesorów i studentów towarzyszące przekazaniu produkowanego przez Mechatronika kompletnego wyposażenia pracowni kształcenia zawodowego w dywizji automotive.
Tym samym deklaracja opisana w misji i wizji Uczelni, wisząca w gabinecie rektora C.V. Raman College stała się faktem potwierdzającym, że należy stawiać sobie ambitne cele.
W imieniu firmy Mechatronika gratulujemy naszym Partnerom, życząc dalszego zapału do pracy i „sportowej” rywalizacji !Artykuł dotyczący konkursu na stronie hindustantimes.com