NOWOŚĆ! Stanowisko testowania wtryskiwaczy STW-1A

Numer katalogowy 1 124
Stanowisko testowania wtryskiwaczy – STW-1A znalazło się w gronie laureatów Złotego Medalu 2018 - prestiżowego wyróżnienia Międzynarodowych Targów Poznańskich na targach TTM. Wyróżnienie to, stanowi potwierdzenie wysokiej jakość produktu, zarówno na poziomie samego wykonania jak i rzeczywistej wartości diagnostycznej.1. PRZEZNACZENIE URZĄDZENIA

Stanowisko przeznaczone jest do testowania wtryskiwaczy oleju napędowego stosowanych w systemach wtrysku typu COMMON RAIL . W standardowym wykonaniu stanowisko umożliwia sprawdzanie wtryskiwaczy stosowanych w silnikach samochodów osobowych i dostawczych zarówno elektromagnetycznych jak i piezoelektrycznych firm: Bosch, Delphi, Denso, Continental (za wyjątkiem piezoelektrycznych wtryskiwaczy z bezpośrednim napędem iglicy firm Delphi i Continental).
Umożliwia wykonywanie standardowych testów w zakresie wydatku i przelewu jak również sporządzanie charakterystyk wtryskiwaczy oraz wykonywanie testów w zakresie określonym przez użytkownika. Możliwe jest również zastosowanie stanowiska do czyszczenia wtryskiwaczy zdjętych bezpośrednio z silnika.
Ze względu na układ pomiarowy całkowicie odporny na zanieczyszczenia mogące dostać się do układu z wtryskiwaczy zdemontowanych z silnika pojazdu możliwe jest wykonywanie testów bez konieczności wcześniejszego czyszczenia wtryskiwaczy.
Parametry testu mogą być ustawiane ręcznie bezpośrednio na pulpicie urządzenia, natomiast po podłączeniu testera poprzez gniazdo USB do dowolnego komputera pracującego pod kontrolą systemu Windows XP ( lub wyższym) stanowisko może pracować w trybie w pełni automatycznym korzystając z bazy danych wtryskiwaczy zawartej w oprogramowaniu testera.

2. DANE  TECHNICZNE

Max. pobór mocy

2.2 KW

 

 

Napięcie zasilania

380V / 50Hz

 

 

Wymiary

 

Szerokość:

790 mm

Długość:

550 mm

Wysokość:

1020 mm

Waga

 

70 kg

 

 

 

Szczegółowe informacje, na temat produktu, można uzyskać kontaktując się bezpośrednio z nami.